Inspirace do dalšího roku

A je to tady poslední den v roce 2014, už jen pár hodin a je tu další rok. Dalších 365 dní, které jen čekají na to, aby se staly těmi nejlepšími dny Vašeho života.


Začnu od Silvestra? Slavíte ho? Je to vůbec důvod k oslavám.? Každý vidí tento den jako další možnost se opít, zhutlit, přežrat, ponocovat atd. Nic proti tomu nemám, když se naskytne nějaká supr čupr párty, tak proč ne. Letos jsem neměla to štěstí a žádnou akci jsem si nenašla a tak trávím Silvestra stejně jako další část lidstva u televize, facebooku, twitteru... a proč taky ne? Vždyť to není nic špatného, prostě nemám k Silvestru tak velký vztah jako někteří. Já osobně vidím tento den spíš jako zavřené dveře, které se ve 24:00 otevřou a my vejdeme do Nového roku, ve kterém se může cokoli změnit, splnit, zažít záleží jen na nás, jak se k tomu postavíme a proto žijme rok 2015 na 110%. Chyťme se každé příležitosti, žijme každý den tak, aby jsem na něj ve stáří vzpomínali s láskou.

Jste také ten typ člověka, který se bojí...? Bojíte se projevit svou iniciativu, styl, pravé já,? Bojíte se jet do cizí země, objednat si věc, která je moc drahá, ale i tak víte, že Vám udělá radost, pomůže...,
Bojíte se ve škole přihlásit a odpovědět před celou třídou, to samé v práci. Bojíte se přijít za člověkem, který se Vám líbí kvůli tomu, že Vás odmítne, ztrapníte se, nebo se Vám vysměje kvůli tomu, že jste se zakoktali? Pokud ano udělejte to stejně jako já.


Napište si wish list 2015

na ten sepište všechno, co by jste chtěli v tomto roce dokázat, koupit si, zažít, zlepšit...
např. chci se zlepšit ve škole,
více pomáhat doma,
najít si přítele/přítelkyni,
jet na dovolenou,
koupit si krásné šaty,
vymalovat byt,
upéct babičce dort k narozeninám,
nají si novou práci/brigádu,...

... prostě cokoli.
A potom na konci roku 2015 se na tento list opět podívejte a vyškrtejte si věci, které jste dokázali. A nakonec uvidíte, že rok 2015 byl zatím jedním z nejlepších roků, které jste kdy zažili. :)

A proto Vám do něj přeji hodně zdraví, štěstí, pevné vůle, hlavu plnou nápadů, peněženku plnou peněz a srdce plné lásky.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31