JARNÍ ÚKLID

Aneb jak si dát Vše před nacházejícím jarem do pořádku (a ano vím, že je teprve únor).

1. Úklid skříně 

protřiďtě si oblečení, to co Vám je malé vyhodit (nebo do něj zhubnout), to co je Vám velké vyhodit (nebo z toho udělat nějaký nový kousek), to co se Vám nelíbí také pryč, stejně jako už obnošené škaredé věci, které v šatníku přehlížíte už dost dlouho a stále se jich nedokážete zbavit.

Po této očistě následuje ta příjemnější část a to sehnat nové věci.

Napište si seznam věcí, které potřebujete a na druhou stranu věci, které chcete a postupně je hledejte ve všech různých obchodech. Vyplatí se zajít i do sekáčů, outletů či obchodů s předělanými Vintage kousky.
A pokud jste náruživí nákupčíci a módní guru jako já a máte k tomu i parťáka, vyražte na shopping day. My s kamarádkou jezdíme do Prahy, hezky Studentem. A pokud Vás Praha už nudí, zkuste zahraničí. Rakousko, Německo...
Přišly kolekce jako/léto 2015, je třetí vlna výprodejů,
tak na co ještě čekáte!! A i když nic nekoupíte, stejně to bude krásně strávený den.

2. Úklid kosmetiky

u toho platí to samé jako v bodu 1. Vyhažte starou, hnusnou kosmetiku a jděte zkoušet nové věci, nebojte se toho jaro čeká jen na Vás.
Ať už se vrátíte ke svým stálicím či zkusíte něco nového je to dobrá volba kosmetika se musí obměňovat a pokud je zkažené dokáže napáchat dost škody.


3. Úklid pokoje, domu, bytu, zahrady...

chce to opět vyházet to co je fuj, koupit to co je chtěné a potřeba. Za další je jasné, že se bude šůrovat všechno a všude, dejme prachu, šmouhám a špíně sbohem:D. A až to budete mít hotové můžete si začít organizovat věci.


4. Udělat si pořádek v učení, práci

vše si seřaďte, poskládejte, protřiďte

DIÁŘ!!!!! Je velký pomocník, stejně tak lepící papírky a zvýrazňovače.
5. Chce to úklid i mysli

a proto by jste si měli po náročném úklidové dni udělat i relax day (na který plánuji článek zítra).


6. Očista těla

je velmi důležitá celoročně, ovšem jelikož se blíží jaro a poté překvapivě následuje léto a my nechceme dohánět cvičení do plavek někdy v květnu, je na čase pomalu začít už teď.
Jíst zdravě, dát si detox ( s mírou), začít se po zimě pohybovat, spálit tuk a poté i posílit svalstvo.

A je tu závěr tipů na "jarní úklid" Vašeho okolí, těla i ducha. Takže směle do toho, jaro nečeká a uvidíte, že se úklid vyplácí.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31