Velká Lush recenze

Lush cosmetics

https://www.lushcz.cz/

O přírodní, ručně vyráběné kosmetice Lush jste již určitě slyšeli.
Mně přišla vždy dost drahá ale teď již chápu proč. 
Je opravdu účinná a velmi příjemná!! 

Takže jdeme na to:


začnu třemi mýdly, které mi v balíčku přišly, jako vzoreček. Předpokládám že se jednalo o malý Vánoční dáreček, jelikož objednávka byla z doby Vánoc.
A co k nim říci.. na to, že jsou to takhle malá mejdlíčka opravdu dobře myjí, dlouho vydrží (já používám jedno již od Vánoc několikrát denně, je pravda, že už ho moc není ale i tak to chce obdiv), dále velmi silně a krásně voní.
Rock star je sladká vůně, The Godmother je nespecifikovatelná vůně, spíše sladká a Dirty je mátové mýdlo, jako žvejkačky)

 https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/129/keyword/Rock+star/rock-star
 https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/1316/keyword/Dirty/dirty-m%C3%BDdlo
https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/432/keyword/Mother/the-godmother-%28dobr%C3%A1-v%C3%ADla%29

Dále tu mám věci na vlasy:


Shine So Bright je přípravek na roztřepené konečky, s velmi přírodní vůní, kterou nedokážu k ničemu přirovnat.
Celkově bych řekla, že u spousty Lush produktů je vůně až tak výrazná, že Vám ze začátku moc nesedne ale po chvíli zjistíte, že Vám to krásně voní.
A pomáhá tento produkt? Dle mého názoru to není žádný zázrak, protože na roztřepené konečky nejlépe pomáhají nůžky. Samozřejmě je Shine So Bright na mnohem vyšší úrovni jak věci z drogérek a ta skutečnost, že je dražší se vyrovná výdrží.
Opravdu neubývá
 https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/1545/keyword/shine/shine-so-bright    
 
 Big šampón Vám zaručuje objem a to je pravda. Má však jednu nevýhodu, jelikož neobsahuje žádné silikony a je zcela přírodní i vlasy vypadají velmi přírodně, jsou takové, jako to říct jemné rozčepýřené. To se ale přežít dá. Kdybych to měla zhodnotit pro vlasy je velmi dobrý, ten estetický dojem je už horší.
Jsou v něm kousky soli, která při mytí upadává, trvá to než se s ním naučíte pracovat. Nemastí se po něm vlasy a také skoro neubývá.

 https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/34/keyword/Big/big
Tento kondicionér je opravdu silný, stačí ho jen taková kapička, jaká je velikost bříška Vašeho malíčku. Voní velmi svěže, vlasy jsou po něm lesklejší a opět takové rozlítané, jako po Big šamponu.
Opět Vám tento produkt vydrží věčnost.
 https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/387/keyword/Vegan/veganese

Pleť:


Váleční je ta nejdokonalejší maska na obličej, jakou jsem kdy vyzkoušela. Je tak osvěžující, a opravdu funguje.
A co že dělá? Má Vám pomoci v boji proti pupínků. Opravdu nekecám se mi po ní dělalo o polovinu míň jebáků, než normálně a teď, když mi došla je to hodně vidět.
Pomáhá!!!!
Ona jakoby vytahuje pupínky a pomáhá k jejich rychlejšímu dozrání nebo tak něco. Pokaždé, když jsem si ji nanesla a měla jsem nějaký pupínek po smytí masky byl pupínek vydezinfikovaný a za den nebyl nikde. Na druhou stranu, když jsem pupínek neměla po odebrání masky se objevil ale ve stavu připraveném na vymáčknutí nejpozději další den ráno. Opravdu vytahuje a eliminuje pupínky a pleť je po něm hebčí a ještě jednou po jeho dodělání je to znát v horším :D.
Na obalu je sice nepsáno, že vydrží pouze 2 - 3 týdny a má se uchovávat v chladu, jelikož je to čerstvá maska. Mě osobně vydržel přes měsíc a používala jsem ho pravidelně 2x týdně (štědrou vrstvu). Pokud ho budete uchovávat v ledničce, nic se s ním do těch  měsíce a půl nestane.
P.S. on i dobře chutná.
https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/27/keyword/v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%ADk/cosmetic-warrior-%28v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%ADk%29

A nakonec vana awwww.....


nejdříve Butterball, pro suchou a problematickou pokožku, která jí má zaručit jemnou a vyživenou.
Mě nenadchl, přijde mi, jakoby to nic neudělala. Ano v té vaně to bylo příjemné, voda byla opravdu jemňoučká ale moje kůže se hned další den loupala a to není dobré.

https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/361/keyword/butterball/butterball Teď přijde pěna. Celkově pěny od Lushe zbožňuji a ta kterou jsem si koupila nakonec,byla dobrá.
Krásně voněla i pěnila, jen mě  trochu zklamalo, že voda nebyla růžová, jen malinko no ale nevadí. Kůže i celá koupelna po ní voní a efekt na ni má mnohem lepší než Butterball.
https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/21/keyword/candy/creamy-candy Tím bych pro dnešek s Lushem skončila, snad jsem Vás navnadila Projet si webové stránky Lushe či zajít do jeho obchodu, jeho zaměstnanci Vám velmi rádi pomohou.
Nebo se koukněte na yt kanál, kde je ukázaná výroba i použití některých produktů.

http://www.youtube.com/user/lushvideos

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31