Závislost na značkách

Zná to snad každý nákupní maniak, či maniačka. Závislost na značkách se zdá ze začátku nezávaznou, ale časem se z ní může stát nebezpečná mrcha, stejně jako z jakékoliv jiné závislosti.

Vše to začíná už od té doby, co jsem u maminky v bříšku. O tom Vám já povídat nebudu, pouze Vám doporučím jednu velmi zajímavou knihu.

Vyluxusované mozky od Martina Lindstorma, tuto knihu doporučuji všem, kteří se nějak zajímají nebo studují marketing, obchodní obory...

http://neoluxor.cz/odborne-knihy/vyluxusovane-mozky--186209/

A teď šup ke značkám, na kterých si pomalu pěstuji svojí závislost já.

Lush

K této značce nemám slov je dokonalá. Samozřejmě ne všechno, ovšem 90% ne-li víc, které jsem do Lushe vyzkoušela byli famózní a to nekecám.
Vždy jsem se dívala na yt, jak tam všichni Lush vychvalují a říkala jsem si to přece není možné, aby ho mělo tolik lidí rádo a ano je to možné!! Vyzkoušela jsem, chystám samostatnou mega recenzi a můžu říct, že s Lushem jsem neskončila.

https://www.lushcz.cz/

Yankee Candle

Profláknutá značka všemi směry a dokud jsem babičce k Vánocům nepořídila jednu svíčku a nezjistila, jak to dokáže dokonale provonět celou místnost za pár minut, jsem si myslela, že všechny recenze jsou podplacené :D (To berte samozřejmě s rezervou).

http://www.yankeesvicky.cz/

Kdo jednou okusí Lush a Yankee Candle, už nikdy nepřestane, jelikož každý si tam najde to svoje.

Primark

Od té doby, co jsem byla v UK a strávila několik hodin na Oxford street a okusila Primark, jsem se do něj totálně zamilovala. Kdo nezná Primark a Top Shop samozřejmě, jako by nebyl.

https://www.primark.com/en/whats-new

Marks & Spencer

Nemůžu si pomoci, ale jídlo z M&S je mňam.

http://global.marksandspencer.com/cz/cs/food/food/#.VM-PjCxyG3k

Z čehož vyplývá... někdy (ehm,.. Primark) je prostě lepší zaplatit si za kvalitu.
Jen dejte pozor, ať se nestanete závislými.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31