QUICK TIPS #8

https://cz.pinterest.com/
- registrace, jde jak přes internet i app na mobilní zařízení


 Pinterest

 "Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tématické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze".   - Wikipedie

Jednoduše řečeno Pinterest je dle mého názoru něco mezi We Heart It a Tumblrem.
Přidáváte své fotky do nástěnek, prohlížíte si cizí, likeovat, sdílet, komentovat cokoli.
Výhodou je pokud Vás nějaký pin zaujme a vy ho rozkliknete, můžete se dostat na danou internetovou stránku.
Příklad pro pochopení uvidíte nástěnku v níž je obrázek s posilováním rozkliknte si daný obrázek a pokud vás zaujme můžete si na webu přečíst celý článek. A tak je to skoro se vším.

V poslední době si Pinterest podmanil celý svět a začíná cloumat i Českou republikou, tedy těmi více cosmopolitními jedinci.
A to že víte o nové app neznamená, že neděláte nic jiného, než že brouzdáte po netu jasné, na Pinterestu se dá najít spousta zajímavých a užitečných věcí, je to zabiják času ale i pomocník musíte jen vědět, jak s ním naložit.

Místo plné inspirace!


https://cz.pinterest.com/kristkub/  - Můj Pinterest

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Hodně v jednom!!

BACK TO SCHOOL - diář

DIY motivační nástěnka