Co si sbalit do plážové tašky

Už i nad tím jsem přemýšlela, co si sbalím do plážové taška nebo prostě do tašky k vodě? A jelikož jedu s rodinkou v pátek k moři, tak jsem nad tím přemýšlela hodně!!
Znáte to rozhlížíte se po pokoji, koupelně atd. a přemýšlíte, co se Vám tam bude hodit. Tak přesně to jsem udělala a vznikl mi z toho tento souhrn věcí, které Vám při výpravě k bazénu, moři, jezeru, rybníku, řece nesmí chybět!!

1- pokrývka hlavy je spolu se slunečními brýlemi a opalovacím krémem jedna z nejdůležitějších věcí, rozhodně to nepodceňujte a nějakou si pořiďte a i když ji nemusíte, noste ji alespoň přes poledne nebo na delší vzdálenosti po sluníčku. Rozhodně to nemusí být nevzhledné plátěné kloboučky, které se sice teď vrací do především mužské módy, ale i tak mi přijdou ošklivé. Pořiďte si například elegantní slamák, kovbojský slaměný klobouk nebo baseballovou čepici.

2 - bíle tričko, když se spálíte. Už od malinka nám to maminky a babičky vnucovali a teď již víme proč.

3 - gumička a pírka/pinetky se vždycky hodí, pokud si nechcete namáčet hlavu či Vám vlasy překáží

4 - drobný obnos peněz je samozřejmostí

5 - sluchátka, když už nebudete chtít poslouchat šum moře, nebo spíše křik lidí a budete chtít uniknou do svého světa

6 - něco na čtení a hraní, až bude moc pražit

7 - krém/olej na opalování (Bioderma - http://www.bioderma.com/cz/produkty/co-je-nove/family/57.html , na obrázku olejíček na opalování Bioderma Photoderm Bronz http://pripravky-na-opalovani.heureka.cz/bioderma-photoderm-bronz-olej-na-opalovani-spf30-200-ml/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CP3DwMyUq8YCFWjmwgod4YMAYg , najdete skoro ve všech lékárnách)

8 - Phantenol aneb když už se spálíte

9 - deodorant sice smyje voda ale i tak je lepší mít ho u sebe, než vyrazíte k vodě se navonět a během dne se můžete podle nutnosti přestříkat

10 - Ávene http://www.eau-thermale-avene.cz/ , na obrázku je sprej s termální vodou na osvěžení obličeje,zafixování make-upu či zklidnění kůže. Tento sprej by měl díky svému původu pomáhat pleti ke zdraví http://www.eau-thermale-avene.cz/termalni-voda-avene/zklidnujici-proti-podrazdeni/termalni-voda-avene-ve-spreji/termalni-voda-ve , koupíte ve vybraných lékárnách.

11 - antibakteriální gel se vždy hodí ne? Hlavně před jídlem.

12 - balzám na rty je také nutností.

13 - doktor pro vaše vysušené konečky Shine so bright od Lushe, je nevypotřebovatelný a dělá to co slibuje https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/1545/keyword/shine+so+bright/shine-so-bright .

14 - něco na psaní se vždy šikne.

15 - pití!!!!!! Voda zažene žízeň nejlépe.

16 - foťák na zachycení těch nejlepších okamžiků.

17 - sluneční brýle jsou must have.

18 - a nakonec něco pro zábavu můžete hrát football, volleyball, házet si s frisbee, stačí i obyčejný nafukovací míč nebo lehátko či velký kruh.

Málem jsem zapomněla na papírové kapesníčky a je samozřejmé, že si nesmíte zapomenout osušku, něco na ležení, jídlo a hlavně nezapomeňte si plavky lidičky.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Hodně v jednom!!

BACK TO SCHOOL - diář

BACK TO SCHOOL - co do skříňky, batůžku či kabelky?