Jaké plavky zvolit na letní sezonu 2015??

Já Vám poradím.
Výběr plavek není jednoduchá záležitost a nejdříve by jste měli zohlednit vaší postavu, funkčnost a kvalitu plavek a až poté jestli jsou zvolené návrháři pro tuto sezonu.

Pokud máte již zohledněno, tady je pár typů plavek, ve který letos v létě zazáříte. A na promenádě nebo kdekoli jinde jedno voko nezůstane suchý.

Tuto sezonu si vybere každý od střihu, přes cenu, až po barvu, platí čím výraznější či zajímavější tím lepší. 

Samozřejmě nesmíme zavrhnout ani tu možnost v jednoduchosti je krása, na tu se tento rok ale moc nesázelo.

Takže už dost kecání, stejně to moc nedává smysl a šup k inspiraci
tady je pár kousků plavek, které mohou být vaší inspirací i motivací.


Tropické vzory a barvy jsou letos in, tak je jich nebojte, ovšem na tygry, zebry a gepardy prosím projedenou zapomeňte.
Plavkami s "páskami" navíc nebo rozdvojenými boky dolního dílu, také nic nezkazíte. Sand mě chápete, nevím, jak jinak bych měla popsat takovéhle plavky a při nejhorším Vám pomůže pochopit moje slova obrázek.
High waisted plavky v retro stylu či jednoduché jedno barevné jsou sexy a zároveň roztomilou volbou, pokud víte, jak je nosit nemusíte si připadat jako babička ale jako diva.
Vrchní díl plavek připomínající velký náhrdelník? Ano! Tady vidíte, že i šperky, které byly letos cool se dostávají svým způsobem do plavek.
Kombinace různých dílu plavek vůbec není špatná, ba naopak, dokonale rozehraje Váš "outfit". Zkuste kombinovat různé střihy plavek, barvy i vzory.
Mějte ale na paměti, čeho je moc, toho je příliš, nesmíte to přehánět!! Například puntíky na spodním dílu a proužky na vrchním dílu by nebyly moc lichotivé. Stejně tak neonový růžový vršek a zelený spodek.


Nakonec něco z přehlídkových mol, kde je krásně vidět to,  že se nám opět vrací i jednodílné plavky!! Dále tu máme i již zmíněné High waisted, domorodé/tropické vzory,
třásně, které jsou letos hitem na plavkách, vestičkách i kabelkách. Další hit letošní sezony jsou černobílé proužky a v neposlední řadě podprsenky bez ramínek či s odepínacími.

Tak co inspirovala jsem Vás trochu? Pokud ano tak šup do obchodů, aby Vám někdo nevyfoukl ty nejlepší kousky, přeci jen léto se blíží a plavky mizí.


Šmarja panno, málem jsem zapomněla na ty nejvíce omílané plavky tohoto roku na Triangly. A rovnou Vám říkám opovažte si koupit fake!!  Tohle je až moc velká inspirace levných výrobců(ano vlastně všichni výrobci se inspirují módními domy a návrháři ale takovéhle očividné fakey  nebo ty, kde je napsaná  ta původní značka jsou prostě moc). Prosím nekupujete si fakey, nestojí to za to ani kvalitou ani pohodlím ani vzhledem.
A navíc Triangly, nejsou zas až tak krásné plavky(uznávám ty květované ano), sednou jen těm velmi fitness lidem a je v nich horko jelikož jsou z neoprenu.
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31