Summer hacks

  1. Je Vám horko, umíráte žízní a pak zjistíte, že Vaše voda je teplá. Ten pocit je...no na nic. První summer hack je o právě o tom, jak zajisti, aby Vaš voda vydržela déle studená. Naplňte ji z poloviny či čtvrtky vodou a dejte do mrazáku, aby voda zmrzla. Poté, až budete chtít ledové osvěžení, které déle vydrží, vodu vyndejte, lahev dopusťte a máto to. Při nejlepším by jste měli použít takovéhle lahve, aby jste mohli nechat víčko otevřené a láhev naplnit více.
       2. Dětský pudr Vám pomůže zbavit se písku na těle.

       3. Vezměte si nějakou peněženku, do které si dějte pár drobných a zbytek zpeněž a důležitých věci si ukryjte do staré lahve např. od šamponu. Kdyby nedej bože přišel zloděj vezme peněženku a šampon snad nechá být ne?

       4. Na opalování používejte krémy s vysokým faktorem a postupně snižujte a nasazujte olejíček. Poté bude Vaše pleť připravena na slunce u moře a na dlouhé opalování. No a pokud chcete být černi jako čokoláda, kupte si olejíček, který nabízejí u moře na promenádách místní. Sice mám podezření, že je dost obyč, ale pomáhá. Avšak, pokud je Vaše pleť citlivá a jdete do červena nepodceňujte to!! 
Mléka po opalování může zastoupit i kokosový olej, který Vaše opálení po sprše a spánku krásně vytáhne.

        5. Domácí nanuky a zmrzlé ovoce dokonale zasytí i osvěží a co si budeme povídat jsou chutné a zdravé. Zkuste například zmrzlý vodní meloun nebo zelené hroznové víno. Na přípravu domácích nanuků chystám článek se spoustou receptů.

        6. Pokud nosíte náušnice, prstýnky apod. z nekvalitních materiálů neboli bižu, udělá se Vám díky potu na kůži modrý flek. Ten můžete krásně zatavit, pokud natřete spodní část šperku, která je na kůži bezbarvým lakem na nehty necháte a zaschnout.

         7. Teče to, všude to teče. Lepí se mi prsty, lítají na mě vosy... teď už ne.


Teď když už znáte ty nejzajímavější a nejpoužívanější summer hacks, léto může začít.



       

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Hodně v jednom!!

BACK TO SCHOOL - diář

BACK TO SCHOOL - co do skříňky, batůžku či kabelky?