Jak se zbavit celulitidy?

Celulitida je strašák, který obtěžuje více jak polovinu žen na celém světě.
Malé, velké, tlusté, tenké, středí...na tom opravdu nezáleží.
Moje spolužačka, která váží čtyřicet kilo i s postelí je také vlastníkem celulitidy, z čehož jsem byla opravdu šokovaná ale je to tak.

Já osobně jsem na tom stejně jako vy, přiznávám se mám ji ale je tu jedna věc.
Nevím jak se to děje, někdy je má celulitida děsivá a jindy není vůbec, jak to?
Jak to?????

Již jsem zaznamenala pár faktorů, kdy je znatelně lepší až nulová.
Takže co mi pomáhá, tady to máme.

Především chci říci, že jde hlavně o styl života, pokud budete žit zdravě, pohybovat se, pečovat o sebe, celulitida Vás těžko dožene. A poté, když sklouznete, máte ji zase zpět, na druhou stranu je to velmi individuální záležitost a svou váhu na tom má i genetika.

Zpět k mým tipům, garantuji Vám, že pokud je budete dodržovat zlepší se to. U někoho více, u někoho méně, jak jsem říkala předtím, jedná se o velice individuální věc, která ale není neřešitelná.

Výmluvu si najde každý na vše!  • Peeling, v předešlém článku jsem na konci mluvila o peelingovém mýdle od Manufaktury, které při kombinování s teplou a studenou vodou dokáže pomoci.                                               
Prohřejte se v teplé vodě, poté mýdlem celulitidu pořádně promasírujte a nakonec opláchněte studenou vodou. Pomáhá i masáž rukama či štípání.
Je to tak potřebujete napnout kůži a prokrvit ji.

  • Mazat, mazat a zase mazat, pořádné promasírování a promazání Vašich zadních partiích pomůže s bojem s celulitidou ale i s hezčím vzhledem.
Doporučuji použít například krémy na obličej (nějaké proti vráskám či oživující - například od L´oreal, Garnier, Yves Rochere) samozřejmě, pokud je doma nemáte, nemusíte si je kupovat, jelikož skvělou práci odvádí i jakýkoliv olejíček nebo krémy pro suchou pokožku, existují i krémy zvlášť na tuto problematiku.

  • Sport, bez sportu to prostě nejde, stejně jako nic spojeného s krásnějším tělem. V tomto případě zapomeňte na posilování, tím Vaše pomerančová kůže nezmizí. Zaměřte se na aerobní cvičení, při kterých se pořádně hýbete.
Například běh, rychlo chůze i obyčejná chůze pomáhá (pokud se rozhodnete chodit, zkuste aplikaci Pedometr, která Vám změří vzdálenost i spálené kalorie, dá se použít i bez internetu). Dále je to například aerobic, zumba, kroužení obručí - hula hop, plavání, joga, jakékoliv míčové hry.

  • Mým posledním vyzkoušeným tipem je strava a pitný režim, bez toho to také nejde. Pokud budete pít dva litry čisté nebo v kombinaci s detoxikační vodou např. s citronem denně, bude to pro Vaše tělo to nej. Budete se divit ale hydratované tělo je krásné tělo. No a jídlo to musí být jasné každému jez zdravě, ciť se zdravě a vypadej zdravě.

  • A pokud Vám nic z předešle uvedených tipů nepomůže, vyzkoušejte například různé zábaly, masáže,chirurgickou pomoc, lymfodrenáž nebo takový ten modrý kalíšek, který funguje na bázi pod tlaku (prodává Fann parfumerie). Existuje i make-up na zakrytí celulitidy. Ovšem s ničím v tomto bodě spojeným nemám zkušenost. 
P.S. nepůjde to ze dne na den.

___________________________________________________________________________

How to reduce cellulite?
  • Warm up in warm water, use peeling soap which massage the skin with cellulite and finally rinse with cold water for a longer time.

  • Skin massage, pinch and grease cream. For example, oil can be used, cream for dry skin or facial cream.

  • If you want beuatiful body, you have to do sport. In this case no body building (squats..). You can do aerobic exercies. For example Zumba, run, walk, speed walking, aerobic, games with ball, swimming, joga, hula-hop...

  • Next you have to drink 2 litres of clean water in the day, or detox water. Hydration is very, very important thing. And clean eating is also very important with pizza, KFC or chocolate you can´t have beautiful skin.

  • Finally, for those who have nothing helps try to seek professional help. But please note that everything is about your lifestyle and genetics.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Hodně v jednom!!

BACK TO SCHOOL - diář

BACK TO SCHOOL - co do skříňky, batůžku či kabelky?