Ranní rituály /podzimní kolekce

Jsou dva druhy rán ty dobrá a ty špatná, nebo-li pracovní/školní a víkendová rána.

Dnes pro Vás mám článek o mých ranních rituálech, kterými si zpříjemňuji víkendová rána a snažím se je zahrnout do těch všedních, jelikož mi vždy dodají energii a dobrou náladu, která se každý den hodí.

Tyto rituály nezaberou moc času a proto se hodí i k hektickému ránu, jen se k nim odhodlat. To víte on je rozdíl vstávat v šest a deset hodin.

Prvním ranním rituálem je omýt si hned po probuzení obličej teplou vodou, trochu osušit a ještě na vlhkou pleť nanést masku.
Pleť se tak krásně zhydratuje, zregeneruje a očistí.
Masku po 2 - 5 minutách smyjte studenou vodou, které Váš obličej probudí a rozjasní.

Tady je pár tipů na ranní masky, které se samozřejmě dají použít v jakoukoliv denní dobu.
mojí nejoblíbenější maskou je Warrior od Lushe, působí skvěle proti pupínkům a nečisté pleti
mou druhou nejoblíbenější maskou od Lushe je slaďoučký Cupcake. Vaše ráno dokonale provoní, vyčistí a zbaví odumřelých buňek
Freeman masky jsou dostupnější jak v rámci financí, tak v místech, kde je sehnat. Udělají skvělou službu a naladí Vás do nového dne. Stačí si jen vybrat tu správnou "příchuť"/druh.
no a pokud máte ráno čas, použije klidně i moje milované, tuhé peelingové mýdlo od Manufaktury, které Pleť dokonale vyčistí, zbaví odumřelých buněk, vyšuší puínky, prostě bájo. Ale jelikož se jedná o peeling, pleť se i prokrví, tudíž na chviličku zčervená a není moc vhodné pro rychlá rána.

Mezitím, než Vám maska začne působit a půjdete ji smýt, uvařte si horkou vodu a do ní dejte dva plátky citronu. Tato voda působí detoxikačne a nastartuje Váš metabolismus.


Pokud máte čas výborným rituálem je ranní jóga.
pozdrav slunce

Snídaně je nedůležitějším jídlem dne!! Takže snídejte rozmanitě s hrnkem čaje, mléka, džusu či vody.
Mezi jakou skupinu lidí patříte?
Snídáte v posteli? Při televizi? Nebo u stolu?

Já osobně u televize spolu s telefonem.
Zapnu si vždy nějaký zábavný pořad například na Smíchvě, Aj můdrý schybí, vždy se u toho dokonale pobavím, smích je základ ne?

Teď je na řadě už jen koupelna, makeup, vlasy a oblečení.

Co k tomu dodat... je podzim, venku fouká studený vítr, který Vám šlehá do obličeje a vysušuje ho, proto se nezapomínejte pořádně nakrémovat. Hlavně obličej.
A co jiného se k podzimu hodí víc než tmavé rty?

Toto je můj poslední ranní podzimní rituál, pokud jsem doma používám pouze balzám ale pokud jdu do školy nebo do města používám tmavě červenou rtěnku, pod níž dám balzám.
Prostě klasika, která nikdy nevyjde z módy.
každá žena potřebuje alespoň jedou rtěnku od MACu a pokud za ní zatím nechcete utrácet, zkuste prohlédnout regály Dermacolu, Rimmelu, Catrice nebo Essence

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31