HAPPY NEW YEAR!!

Ahojky, dnes se hlásím s posledním článkem tohoto roku aneb končí první rok mého blogu.

Jak už je zvykem tyto novoroční články by měli shrnovat celý uplynulý rok, měli by nést pozitivní a nové myšlenky do toho dalšího.
U mně tomu nebude jinak.
Můj rok byl skvělý
 
Přesně před rokem touhle dobou jsem si sepisovala takový 2015 wish list, na který jsem se dnes opět podívala a zjistila jsem jedno.
Spoustu věcí jsem za ten rok stihla splnit ale na druhou stranu spoustu věcí se mi bohužel nepovedlo.
I tak shledávám uplynulý rok velmi povedeným. Zvýšila jsem si fyzickou kondici, našla nové a skvělé kamarády, byla na super akcích, cestovala, rodina a přátelé zůstali zdraví a šťastní, ve škole se mi také dařilo, dokonce jsem si zvedla i své sebevědomí a začala jíst zdravěji, takže suma sumárum děkuji roku 2015 za jeho nástrahy, zkoušky i povedené chvíle.

Doufám, že i Váš rok byl v dobrém nezapomenutelný :)

Dalším bodem na mém seznamu jsou již zmíněná předsevzetí, jak jsem stihla zjistit lidé se dělí do dvou skupin. Buď na ty, kteří si je dávají a nebo na ty, kteří na ně zvysoka kašlou. A pak jsem tu já rozpolcená mezi dvěma břehy.
Na jednu stranu si nějaká přáníčka a předsevzetíčka dám ale na tu druhou stranu zase vím, že je beztak nedodržím nebo splním maximálně polovinu.

Je to jednoduché žijte tak, jak chcete, žijte si svůj sen.

Buďte taková osoba, jakou si přejete potkat.

Přesně toto je mé osobní předsevzetí na rok 2016, jednoduché, že.? Uvidíme, jak se to v průběhu roku chytne ale ve vlastním prospěchu doufám, že dobře.

Protože každý je svým štěstím strůjcem.

Musíme žít na plno, i když si nevěříme.

Je třeba někdy udělat to, co bychom nikdy neudělali, abychom získali něco nového.


P.S. dalším mým předsevzetím je založit si už konečně letos instagram :D

Vám přeji do nového roku hodně štěstí, zdraví, penízků, pozitivní mysl, hodně splněných snů a předsevzetí a hlavně pohody, zábavy a lásky.
Snad bude rok 2016 Vaším dokonalým rokem a ty po něm také.

Nyní něco málo o mém blogu aneb změny pro další rok.

Child of 90 je vlastě můj virtuální deník, který se snažím zaplňovat vším co mě zajímá a baví. Prostě vše na jednom místě, což je pro mne osobně dokonalý koncept blogu.

Takže virbl prosím...
letos jsem se rozhodla doplnit svůj deníček pravidelnými rubrikami a to:
NOVÉ i STARONOVÉ - aneb kosmetika měsíce,  Nákupní mánie zůstane ale bude v ní pouze oblečení a ostatní věci, jelikož nenakupuji tak často, bude nadále vycházet individuálně. Nové i staronové bude vycházet pravidelně každý poslední den v měsíci plus minus.

TOP or NOT - bude vycházet každé druhé úterý v měsíci. Je to série, ve které budu hodnotit vše co se stalo za uplynulý měsíc. Hodnocení od kosmetiky přes nové songy, seriály až po nejlepší restaurace, jídla, produkty, výstavy či další kulturní akce (party).

DRŽÍME SE FIT! - každý první den v měsíci si u mě na blogu budete moci přečíst článek o tom, jak se v následujícím měsíci držet fit. Jídlo, pití, motivace i cvičení. Každý měsíc jinak, pojďte to zkusit dodržet semnou.

Dále se můžete těšit na KULTURNÍ OKÉNKO, ve kterém Vám vždy přinesu report z různých akcí, které jsem navštívila a nebo přinesu tipy, kam zajít. (Ne už tak často, uvidíme, jaké akce se uskuteční v mém okolí nebo na které se dostanu). Zatím největší akce které plánuji jsou opět Hrady a letos i Votvírák.
MŇAM MŇAM - je už klasika, neboť každý rád papká. Nálož jídla několikrát do měsíce.

Shrnu to takto tento rok se můžete těšit na přehršel kosmetiky, oblečení, doplňků, nákupů, lýčení, outfitů, recenzí, diy, tipů, triků, receptů, zdraví, fitnes, motivace do života, životního stylu, kultury ale i čtení, aplikací, fotek učení, hudby, filmů i seriálů. Tomu všemu dávají třešničku mé osobní názory, psychologické a filozofické výkyvy, které velmi často dávají smysl. Já jsem pro své přátele vlastě takovým psychologem, tak proč ne i pro Vás.

Tímto bych to dnes ukončila.
Přeji krásného Silvestr, poklidné prožití zbytku prázdniny a HAPPY NEW YEAR!!
xoxo
nakonec malá inspirace of the year
každý má svůj styl, který je třeba respektovat. Pokud to nejsou průhledné legíny a spol
yes, it is, aneb každý špatný den jedou končí. Ten další přináší nové lepší možnosti
pravda, absolutní pravda, nestyďte se za sebe a své nápady
přeloženo on/ona/ono/oni/ony za to nestojí raději dřepuj s rtěnkou

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ZERO WASTE

Hodně v jednom!!

QUICK TIPS #31